Fixed Frame Projeksiyon Perdesi


Fixed Frame Projeksiyon Perdesi için www.projeksiyonscreen.com

Fixed Frame Projeksiyon Perdesi

 

Sabit Çerçeveli Perdelerinin Stil Özellikleri

 

            Web sitelerinde görebileceğiniz tüm farklı modeller ve parlak ürünlerin temel olarak yalnızca iki farklı ekran stili vardır: sabit ve geri çekilebilir. Bununla birlikte sabit çerçeveli projeksiyon perdesi duvar malzemesine her zaman sağlam bir çerçeve içinde tutulur. Bazen bir kanca ve döngü sistemi kullanıyor olsa da, genellikle enstantane ile takarak, çerçeveye uzanır. Aynı zamanda devasa bir cam malzeme parçası da olabilir.

 

            Geri çekilebilir bir ekran, bir silindirin üzerinde bir kasanın içine doğru yükselir ve alçalır. Bazı manuel ekranlar vardır. Genellikle ev sineması projektör perdeleri motorludur. Her iki kategoride de kesinlikle kalite farklılıkları vardır, ancak iş bir ekran seçmeye geldiğinde, bu sizin seçim yapmanız gereken ilk adımdır.

 

 Sabit Çerçeveli Perdede Görüntü Kalitesi

 

            Sabit bir perdeyi yukarı-aşağı sarmak zorunda olmadığınızdan, mükemmel bir görüntü için gerçekten sıkı ve gerilmiş bir yüzeye sahip olmak gerekir. Aynı zamanda, kurulum ve sistem entegrasyonu açısından, sabit bir ekranın kurulumu daha kolaydır. Güç almanıza ya da uzaktan kumandanızla nasıl yukarı ve aşağı açılacağınıza karar vermenize gerek yok, sadece orada, her film izleme ihtiyacınızı karşılamak için her zaman hazır ve bekliyor olacaktır. Özel bir tiyatro için, sabit bir ekran seçmek harika bir yoldur ve her zaman ilk tavsiyedir. Yani, film izlemek için odaya gidiyorsun, neden ekranın veya perdenin gizlenmesi gerekiyor ki? Orada bir ekran olması bir sır olmamalıdır.

 

 Sabit Projektör-Sıfır Kenar

 

            Sabit bir şekilde düzeltildiğini düşünebilirsiniz, ancak yanılıyorsunuz. Seçtiğiniz üreticiye bağlı olarak, birden çok fixed frame perde modeline dikkat edersiniz. Farklı yapı kalitesinin ötesinde, alt uç ve amiral gemisi modelleri arasındaki en büyük farklar, ekran görüntüsünün etrafındaki çerçeve veya kenarlık olacaktır. Sabit bir çerçeveye baktığınızda, siyah, kadife benzeri bir malzemeyle kaplanmış, etrafı 3 - 4 inç kalınlığında bir çerçeveye sahip olması tavsiye edilir. Bu sınır iki önemli amaca hizmet eder. Birincisi, gözlerinizi parlak görüntüye odaklar ve görüntünün algılanan kontrastını artırır. İkincisi, görüntüyü bir sebepten ötürü ekranın dışına yakınlaştırmanız gerekebilir ve bu siyah malzeme bu görüntüyü fazla püskürtecek ve resmi daha iyi gösterecektir.

 

 

https://huduma.social/blogs/96767/Projeksiyon-Perdesi-%C3%87e%C5%9Fitleri
https://neverbroke.club/read-blog/95774
https://progolink.com/read-blog/6674
https://worlegram.com/read-blog/20883
https://www.orpiv.com/socialmedia/read-blog/1902

209 Puntos de vista